Przed nami kolejne odsłony Festiwalu Staroci

przez admin

Przed nami kolejna edycja Targowiska Miejskiego w Ciechanowcu. Druga już odsłona Festiwalu Staroci zawita na ciechanowiecki rynek 24 października, w ostatnią niedzielę miesiąca. To wyjątkowa okazja dla hobbystów, kolekcjonerów i pasjonatów przedmiotów z duszą, które tego dnia będzie można nabyć w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Pierwsza edycja Miejskiego Targowiska w Ciechanowcu odbyła się 1 maja Festiwal Staroci okazał się być organizacyjnym strzałem w dziesiątkę i spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Setki pasjonatów antyków zjawiły się na ciechanowieckim rynku miejskim. Uczestnicy wydarzenia spędzili cały dzień na przeglądaniu rękodzieł, malowideł, wyrobów z porcelany, starych płyt winylowych, obrusów i wielu innych przedmiotów, których nie sposób wymienić. Impreza została od tego czasu objęta honorowym patronatem Burmistrza Ciechanowca.

24 października o godzinie 5 rano rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu Staroci. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych kupców, ale także wystawców. Będzie to świetna okazja do pozbycia się z domu nieużywanych „staroci” i rozpoczęcia jesiennych porządków. Nie ma możliwości zgłoszenia swojego stoiska. Wystawcy proszeni są o zajmowanie tych, które będą jeszcze wolne danego dnia. Wystawić można dosłownie wszystko – płyty winylowe, ubrania i biżuterię vintage, pluszaki, wyroby szklane i porcelanowe, niewielkie meble i wiele więcej. Na stoiskach nie mogą się jedynie pojawić przedmioty i produkty objęte dodatkowymi ograniczeniami, na przykład wiekowymi bądź akcyzą. Wstęp jest bezpłatny zarówno dla sprzedawców jak i kupców. Pomimo tego organizatorzy zwrócili się do uczestników z ogromną prośbą o posprzątanie swoich stoisk po zakończeniu Festiwalu Staroci na Targowisku Miejskim w Ciechanowcu oraz o zachowanie przyzwoitego porządku podczas dokonywania transakcji.

Kolejna edycja Targowiska Miejskiego w Ciechanowcu zaplanowana jest na 21 listopada, a następna na 19 grudnia 2021 roku.

 

Polecane artykuły

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akceptuj Czytaj więcej